Uwaga! Duża robota!

Dzięki naszemu Facebookowi trafił do nas Klient z vw passatem. Można powiedzieć, że klasyka gatunku - silnik TDI, 110 koni mechanicznych. Objawy: kopcenie, bardzo głośna praca, poczucie braku mocy, dość spora tzw. "turbodziura". Kopcenie pojawiało się zwłaszcza przy mocnym przyśpieszeniu.

Wzięliśmy się ostro do pracy. Demontaż kolektora pokazał prawdę - prześwitu praktycznie brak, wszystko zabrudzone smołą i innymi pozostałościami po ropie. Do baku trafił ‪#‎ComplexCleaner‬ od ‪#‎Xenum‬, sam kolektor dwa razy trafił do piaskowania po czym kilka godzin spędziliśmy na jego ręcznym czyszczeniu. Mówiąc wprost - zrobiliśmy dobrą robotę.

Na koniec ‪#‎IFlux‬ i dokładne czyszczenie tego, gdzie człowiek wzrokiem nawet nie sięga. Ciekawi efektów?

Auto przestało kopcić i zdecydowanie ciszej zaczęło pracować - to pierwsze spostrzeżenia Klienta. Zaczęło się rozpędzać do większych prędkości, niż przed czyszczeniem, zdecydowanie szybciej i płynniej przyśpiesza.

Aby utrzymać ten efekt, Klient otrzymał na dalszą drogę dodatek ‪#‎Nex10‬ - oczywiście wszystko od #Xenum.
Jak widać, nasza usługa jest w pełni kompleksowa i przede wszystkim daje wymierne efekty. Masz diesla? Kopci? Brak mocy? Przyjedź do nas, zobacz na własne oczy, jak wygląda Twój układ i po prostu go wyczyść. Zapraszamy!